44478
16:11 9.102024

Фехтувальниця з Ужгорода Дар’я Варфоломеєва виборола бронзу на престижних світових змаганнях

Спорт 116

На турнірі з фехтування серії Satellite FIE у Женеві Дар’я Варфоломеєва виборола бронзу в особистих змаганнях.

25-річна фехтувальниця посіла третє місце в особистих змаганнях серед жінок, які зібрали понад 120 учасниць з 30 країн. Це перша у кар’єрі спортсменки нагорода Satellite, – зазначають на сторінці національної федерації фехтування України.

Медаль Дар’я гарантувала собі, здолавши в чвертьфіналі співвітчизницю, чинну віцечемпіонку Європи серед юніорок і бронзову медалістку останньої світової першості серед кадеток Емілі Конрад (15:8). Загалом на турнірі в Женеві виступили 9 представниць України.