44655
13:18 22.102024

Потужний старт юних закарпатських ватерполістів

Спорт 2813

Днями матчами у Львові розпочався чемпіонат України з водного поло серед юніорів 2008 р.н. і молодших. 

На змагання заявилися 8 команд, яких за територіальним принципом поділили на дві групи.  Збірна Закарпатської області ввійшла до квартету А, де її суперниками є команди зі Львова – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, ДЮСШ ім. А.Дідуха та КЗ ЛОР «ЛФКС». У групі Б силами мірятимуться Дніпро-ДНУ-збірна Дніпропетровської області, КДЮСШ «Динамо»-ДЮСШ №21, збірні Харківської області та Києва.

Стартовий тур для наших ватерполістів виявився дуже успішним. Підопічні Володимира Гавриленка зуміли здолати всіх своїх суперників і очолили турнірну таблицю групи А.

Результати матчів за участю закарпатців:

КЗ ЛОР «ЛФКС» – Збірна Закарпатської області – 7:13,

ДЮСШ ім. А.Дідуха – Збірна Закарпатської області – 8:10,

Збірна Закарпатської області – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – 21:12.

Наступний тур чемпіонату України відбудеться навесні 2025 року.

Олег МИКИТА

Фото Євгена Скиби

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне