44705
10:04 28.102024

Ужгородські гандболісти поступилися одеситам

Спорт 1215

Минулого тижня в Ізмаїлі (Одеська обл.) відбулися ігри 4-го туру чоловічої Суперліги України з гандболу 2024/25. На «Карпати-ШВСМ» (Ужгород) чекало непросте випробування, а саме зустріч зі срібним призером минулого сезону – ГК «Одеса».

Колектив Ростислава Ланевича значно поступався амбітному супернику й не міг боротися з ним на рівних. В обох поєдинках одесити домінували на майданчику і переконливо йшли до своєї мети – здобуття двох звитяг. 

У першій грі, яка відбулася 25 жовтня, «Одеса» святкувала перемогу з рахунком 43:19 (перший тайм – 23:10), а в повторній зустрічі команд, 26 жовтня, був зафіксований результат 40:23 (24:9).

Одеський колектив переміг у всіх шести іграх чемпіонату й очолив турнірну таблицю. Діючий чемпіон – запорізький «Мотор» – також іде без втрат, але має на два зіграні матчі менше. Щодо «Карпат-ШВСМ», то вони, вигравши один із шести поєдинків, наразі опинилися на шостому місці.

Наступний, 5-й, тур відбудеться в середині листопада в Одесі. Ужгородські гандболісти гратимуть з командою «СКА-Львів-КДЮСШ», що йде останньою в турнірній таблиці.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В селі Концово на Ужгородщині сталася пожежа в надвірній споруді
17:43
На Мукачівщині чоловік встромив ножа у живіт співмешканки, обікрав її та втік
17:13
Фінал змагань зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
16:59
Хустянка плете килимки… із ганчірок
16:47
На Берегівщині повідомлено про підозру архітектору, який пошкодив пам’ятку архітектури «Костел Іоанна Хрестителя» ХІІІ–ХV ст.
16:25
Інклюзивній майстерні-кавʼярні «Янгол» в Ужгороді вже рік
16:20
Шахраї від імені податкової розсилають листи для нібито залучення коштів на потреби ЗСУ
15:21
26 правопорушень на 104 млн грн – результат взаємодії закарпатських митників із зарубіжними колегами
15:11
На Рахівщині оперативно розшукали зниклого дев’ятирічного хлопчика
14:38
На Закарпатті судитимуть завідуючу пологового відділення районної лікарні, з вини якої померла породілля
14:18
Всі новини
Головне