44871
11:02 12.112024

Мукачівець Богдан Черепаня став Чемпіоном Світу зі змішаних єдиноборств

Спорт 1823

Мукачівський борець Богдан Черепаня здобув перше місце на Чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА 2024 серед чоловіків 21+, який проходив з 5 по 10 листопада в Ташкенті (Узбекистан)

Ця перемога увійшла в історію, оскільки Богдан став чемпіоном у найпрестижнішій світовій організації IMMAF. У ваговій категорії 93 кг його суперниками були спортсмени з Данії, Англії, Швейцарії, Чехії, Узбекистану та Анголи.

Богдан отримав три переконливі перемоги: у чвертьфіналі та півфіналі здолав бійців з Узбекистану, а у фіналі переміг спортсмена з Англії.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві загорівся житловий будинок — пожежу вдалося оперативно ліквідувати
12:52
У Мукачеві за тиждень народилися 44 малюки, серед них — одна двійня
12:22
Коли музика об’єднує серця – у Берегові відбувся перший класичний табір, що став новою віхою культурного життя Закарпаття
12:00
У Мукачеві за тиждень 240 водіїв отримали штрафи за порушення
11:43
На Закарпатті обговорили нові правила визначення критично важливих підприємств та відновлення подачі статистичної звітності
11:24
Активна чеська молодь привезла допомогу для українських військових
11:02
На Мукачівщині попрощаються з полеглим Героєм Віктором Білаком
10:41
Де і коли у Тячівській громаді не буде світла: графік знеструмлень на кінець липня – початок серпня
10:12
Ветеранам допомогають з працевлаштуванням
09:45
У галереї «Ужгород» відкрито персональну виставку художниці з Мукачева Тетяни Рибар
09:19
Всі новини
Головне