45213
14:19 9.122024

Кубок світу: закарпатські сноубордистки опинилися за межами топ-16

Спорт 3360

7–8 грудня Яньцинь (Китай) приймав етап Кубка світу зі сноубордингу сезону 2024/25. Як і напередодні, спортсмени змагалися у паралельному слаломі та паралельному гігантському слаломі.

У суботу, 7 грудня, змагання відбувалися з паралельного гігантського слалому. Сподівання побачити наших спортсменів на найвищих місцях були розбиті ще в кваліфікаційних заїздах. Жодній з українських спортсменок не вдалося пробитися до фіналу. Закарпатки Аннамарі Данча та Надія Гапатин показали 22-й та 34-й результат відповідно. Інші представниці України – Олександра Мальованна та Віта Боднарук – були в четвертому десятку (на 36-му та 38-му місцях).

На недільних заїздах у паралельному слаломі закарпатки знову не зуміли опинитися у когорті найсильніших. Найближчою до фіналу була Аннамарі Данча, яка у кваліфікації показала 17-й час. Олександра Мальованна була 29-ю, а Віта Боднарук – 34-ю. Надія Гапатин цей виступ до активу занести не може, оскільки її результат тільки 38-й.

У чоловічих заїздах Україну представляв Михайло Харук. На жаль, і йому не вдалося поборотися за високі позиції. У паралельному слаломі Михайло був 34-м, а в гігантському слаломі – 35-м.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В селі Концово на Ужгородщині сталася пожежа в надвірній споруді
17:43
На Мукачівщині чоловік встромив ножа у живіт співмешканки, обікрав її та втік
17:13
Фінал змагань зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
16:59
Хустянка плете килимки… із ганчірок
16:47
На Берегівщині повідомлено про підозру архітектору, який пошкодив пам’ятку архітектури «Костел Іоанна Хрестителя» ХІІІ–ХV ст.
16:25
Інклюзивній майстерні-кавʼярні «Янгол» в Ужгороді вже рік
16:20
Шахраї від імені податкової розсилають листи для нібито залучення коштів на потреби ЗСУ
15:21
26 правопорушень на 104 млн грн – результат взаємодії закарпатських митників із зарубіжними колегами
15:11
На Рахівщині оперативно розшукали зниклого дев’ятирічного хлопчика
14:38
На Закарпатті судитимуть завідуючу пологового відділення районної лікарні, з вини якої померла породілля
14:18
Всі новини
Головне