45657
11:16 28.012025

Школярі Косоньського ліцею розпочали підготовку до учнівських змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги»

Спорт 3650

Другий сезон проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» на Закарпатті у розпалі!

У сезоні 2024/2025 на учнів очікує 5 етапів захопливих змагань на різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському.

Мета проєкту – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі й ведуть здоровий спосіб життя.

Це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо!».

Із Закарпаття для участі у наймасштабніших учнівських змаганнях країни другого сезону проєкту зареєструвалося 2077 команд.

448 навчальних закладів, 15 114 учасників та учасниць боротимуться за першість у семи видах спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, регбі-5, спортивне орієнтування та черлідинг.

Школярі Косоньського ліцею імені Арань Яноша, що на Берегівщині, вже розпочали підготовку до змагань.

На тренуваннях наполегливо викладаються на максимум, щоб по-справжньому запалити в другому сезоні проєкту.

«Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» – це не тільки про спорт. Це про виховання покоління, грати в команді, стратегічно мислити та головне – фізична підготовка.

«Цьогоріч наші ліцеїсти теж братимуть участь у двох видах спорту. Дівчата п’ятого та шостого класів змагатимуться у черлідингу, а хлопці сьомого та восьмого класів – у футзалі. Учні вкрай рішуче налаштовані на змагання у другому сезоні. Тренування ми розпочали тільки після зимових канікул. З хлопцями трішки легше, так як вони постійно грають у футбол. Для черлідингу треба більше часу для підготовки. Потрібно підібрати музику, а потім зробити хореографію, так щоб то підходило до їхньої вікової категорії та фізичної готовності. В цьому нам допомагає Валерія Бойтош», – розповіла вчителька фізкультури Жужанна Леврінц.

Для команд Косоньського ліцею змагання відбудуться між командами шкіл Косоньської територіальної громади.

Наталія ВАРОДІ, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне