47246
17:10 12.062025

В Ужгороді підбили підсумки заключного етапу шкільної ліги зі спортивного орієнтування

Спорт 4322

Сьогодні завершилися фінальні змагання Всеукраїнської шкільної ліги зі спортивного орієнтування, що проходили в межах проєкту «Пліч-о-пліч» на Закарпатті.

45 команд, понад 500 учасників із 22 областей та міста Київ змагалися за першість у найбільшому учнівському турнірі цього року.

Переможці:

Серед дівчат: I місце — Ліцей №5 ім. Т. Г. Шевченка (м. Житомир).

Серед юнаків: I місце — Києво-Печерський ліцей №171 (м. Київ).

Ужгородські школярі здобули:

Срібло серед хлопців — Ліцей «Лідер».

Бронза серед дівчат — НВК «Гармонія».

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Фіктивний об’єкт на папері: на Закарпатті підозрюють директора БТІ та спільника у махінаціях із «неіснуючим» будівництвом
14:42
«Зелений коридор» не допоміг закарпатцю завезти в Україну незадекларовану валюту на майже мільйон гривень
14:32
Закарпатські команди зібрали комплект нагород на чемпіонатах України з гандболу серед юнаків і дівчат
14:26
На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
14:07
Боротьба за звання найкращого бомбардира чемпіонату Закарпаття з футболу 2026 загострюється
14:06
На Берегівщині горів трактор
13:47
На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
13:35
Хустські рятувальники ліквідували пожежу на території недіючого підприємства
12:28
Випускники Берегівського ліцею імені Ілони Зріні попрощалися зі своєю рідною школою
12:05
Відбулася 58-ма сесія Іршавської міської ради VIII скликання
11:49
Всі новини