47653
10:36 25.072025

Ужгородські спортсмени здобули блискучі перемоги на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО (легкий контакт)

Спорт 3183

Ужгородські спортсмени здобули блискучі перемоги на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО (легкий контакт), який відбувався у травні 2025 року в місті Бровари Київської області.

Наші представники вибороли кілька золотих і бронзових медалей у змаганнях серед дорослих, юніорів та юнаків, вкотре підтвердивши високий рівень ужгородської школи бойових мистецтв.

Зокрема, переможцями у своїх вагових категоріях стали:

Давид Тесленко – серед дорослих (до 60 кг)

Аліна Бобрик – серед дорослих (до 55 кг)

Денис Пайда – серед юніорів (до 70 кг)

Єлизавета Паш – серед юнаків (55+ кг)

Павло Ренжин – серед юнаків (55+ кг)

Кирил Русин – бронзовий призер серед юніорів (до 60 кг)

Максим Шимоняк – бронзовий призер серед юнаків (до 40 кг)

Сьогодні, перед початком чергової сесії міської ради, міський голова Богдан Андріїв урочисто вручив подяки Ужгородської міської ради переможцям та призерам – за гідне представлення міста на всеукраїнському рівні.


Подяки також отримали наставники спортсменів – досвідчені тренери, які щоденно працюють над формуванням сили, витримки та спортивного духу молоді – Ольга Шимоняк, Роман Митровці та Олексій Гатяш.


Міський голова подякував спортсменам і тренерам, побажав нових перемог, міцного здоров’я та натхнення досягати ще більших вершин.

Інформує Ужгородська міська рада

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах