47804
11:00 8.082025

Закарпатські шпажисти стали чемпіонами міжнародного турніру в Таллінні

Спорт 3412

Дві нагороди везуть закарпатські фехтувальники, які гордо представляли Україну, з 57-х Міжнародних дитячих ігор, які відбувалися 4 -7 серпня у столиці Естонії – Таллінні.

На найвищу сходинку п’єдесталу зійшла команда Ужгорода. Максим Дурда та два Михайла – Мацур і Буянов, перемігши у півфіналі господарів доріжки (45:40), у поєдинку за золото здолали суперників з австрійського Граца (45:41).

Ця нагорода стала вже другою для нас у Таллінні, адже бронзою в особистій першості відзначився Максим Дурда. Вихованець ОК ДЮСШ ФСТ «Динамо» України, і зокрема Гейзи Оремуша, одним уколом у бою за вхід в медальну четвірку переміг товариша по збірній Михайла Мацура (15:14), поступившись у півфіналі майбутньому чемпіону, естонському спортсмену Георгію Романько (8:15).

International Children’s Games (ICG) – це найбільші у світі мультиспортивні змагання для дітей 12–15 років, офіційно визнані Міжнародним олімпійським комітетом (МОК). Цьогоріч у Таллінні вони зібрали понад 1000 учасників та учасниць з 29 країн, які змагалися в семи видах спорту і зокрема у фехтуванні на шпагах.

Про це повідомляє Федерація Фехтування Закарпаття.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини