47935
12:11 25.082025

Поблизу Мукачева відбувся забіг Tea Run 2025

Спорт 2443

24 серпня, у День Незалежності України, на унікальній чайній плантації біля Мукачева вдруге відбувся спортивний забіг Tea Run 2025.

Ця подія об’єднала учасників з різних куточків нашої держави, ставши не лише символом сили та витривалості, а й справжнім святом єдності й любові до рідного краю.

Особливу цінність Tea Run надає його благородна місія: усі внески учасників традиційно спрямовуються на підтримку Збройних Сил України.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді для ромських родин відбулася інформаційна зустріч із сімейним лікарем
16:32
На Красії травму отримав лижник з Волині
16:13
Суд на Закарпатті визнав протиправною відмову у звільненні військового для догляду за дружиною з інвалідністю I групи
15:59
Фінансовий контроль: понад 75% перевірених у січні на Закарпатті закупівель мали ознаки порушень
15:55
В Ужгороді виявили водія, який керував автомобілем без права керування та з ознаками наркотичного сп’яніння
15:43
На Закарпатті повідомили про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
15:26
Лютневі зміни в Україні: нові виплати, правила бронювання та соціальні рішення
15:12
АІ для життя: жінок в Ужгороді вчать користуватися штучним інтелектом
14:59
У Тячівському районі виявлено та припинено діяльність нелегальної автозаправної станції
14:43
У Хусті на автовокзалі горів павільйон
14:01
Всі новини