47963
12:57 27.082025

У селі Баркасово відбувся традиційний День спорту

Спорт 1439

23 серпня в селі Баркасово вже вдесяте відбувся День спорту, влаштований місцевим осередком Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) та місцевою парафією реформатської церкви. До організаційних робіт долучилися і небайдужі мешканці села, котрі допомогли облагородити спортмайданчик.

День спорту відкрив пастор реформатської церкви Ференц Борто, привітавши присутніх Словом Божим. Потім до учасників заходу звернулася Єва Бімба, очільниця місцевого осередку ТУКЗ-КМКС, яка побажала всім гарного дозвілля.

Організатори сформували команди відповідно до вікових категорій. Підлітки змагалися в бігу на 100 метрів, стрибках у довжину, ударах по воротах тощо, а молодші стріляли з лука, грали в боулінг, влучали в ціль, стрибали зі зв’язаними ногами. Мами теж були залучені, вони, зокрема, кидали на дальність качалки. У цьому змаганні перемогу здобула Вікторія Бакша.

Найкращими в командних змаганнях виявилися «Нільські крокодили». Завдяки ТУКЗ-КМКС та Фонду ім. Габора Бетлена, які фінансово підтримали захід, усі його учасники отримали подарунки.

Серед хлопців найкращим бігуном став Левенте Поле, у підтягуванні переміг Марк Красяник. У загальному заліку призові місця посіли Марк Попович, Арнольд Сабов та Даріус Пап.

День продовжився юнацьким футбольним турніром, а завершився вечерею та багаттям, навколо якого присутні прославляли Господа і спілкувалися.

Dózsa, Kárpátalja

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне