48203
13:41 19.092025

Закарпатські волейболістки змагалися на всеукраїнському турнірі в Луцьку

Спорт 1876

До Дня міста Луцьк пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу, в якому взяли участь 10 колективів (5 чоловічих і 5 жіночих).

Жіноча команда «Сокіл» (Ужгород) була серед учасників змагань і продемонструвала непогану гру. Зовсім трохи не вистачило закарпаткам, аби зійти на п’єдестал пошани. У підсумковому протоколі наші волейболістки опинилися на четвертому місці.

Переможцями серед жіночих команд стали гравчині з Києва. Місцева команда посіла друге місце, а львів’янки – третє.

Серед чоловічих команд топ-3 має такий вигляд: 1. Команда м. Луцьк, 2. Команда Полтавської області, 3. Команда Дніпропетровської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Понад 9 мільярдів гривень митних платежів отримав Держбюджет від Закарпатської митниці за 4 місяці 2026 року
16:22
На Закарпатті прокуратура через суд вимагає повернути громаді 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
16:00
Триває ліквідація масштабної лісової пожежі за допомогою авіації ДСНС
15:41
Визначили переможців і призерів юнацького чемпіонату Закарпаття з гандболу
15:26
За 4 місяці 2026 року на Закарпатті сплатили понад 10 млн грн туристичного збору
15:09
Закарпатку судитимуть за скоєння ДТП, у якій загинула 13-річна дівчинка
14:39
Всі новини