48213
15:12 21.092025

У Мукачеві відбувся благодійний Mukachevo Half Marathon: зібрали 2,5 млн грн для ЗСУ

Спорт 2020

20 вересня Mukachevo Half Marathon об’єднав понад 700 учасників з різних областей України та з-за кордону. Учасники долали дистанції у 21, 10 км, естафету та благодійний забіг протяжністю 1 км. Для діток підготували дистанції у 100 та 400 м.

Півмарафон подолали близько 350 бігунів, першим став Артур Гергардт, серед жінок 21 км найшвидше пробігла Марина Губаль. Дистанцію у 10 км першим здолав мукачівець Ростислав Матьковський та учасниця зі Львова Христина Славич. Першими в естафеті стала команда Ir Run Club.

Півмарафон мав благодійну мету – збір коштів для 3 армійського корпусу. Для захисників вдалося зібрати близько 2,5 млн грн, за які придбали 5 автомобілів.

Забіг у Мукачеві став третім зсерії Transcarpathia Grand Run. Учасники, які подолають всі чотири забіги серії отримають спеціальні призи.

Про це інформує Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Василем Голінкою
10:16
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури
09:44
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами
09:13
У Хусті чоловік під час сварки убив 27-річного знайомого ножем
08:58
Мешканцям міста Берегове нагадали про дотримання правил пожежної безпеки
08:30
Закарпатський поет Ласло Варі Фабіан відзначив 75-річчя
16:55
Культура – Виставка митців-членів Закарпатської організації національної спілки художників України «Подих весни»
16:19
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки творчого конкурсу
15:49
Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
14:01
У Берегові відбулося інтерактивне знайомство з музичними інструментами
13:46
Всі новини