48672
08:45 3.112025

В Іршаві відбувся перший тур чемпіонату області з волейболу

Спорт 1344

Перший тур чемпіонату Закарпатської області з волейболу серед дівчат 2009-2010 р. н. пройшов в Іршаві. Іршавська ДЮСШ приймала команди з с. Онок, Рахів, В. Бичків.

Іршавські дівчата показала хорошу гру, жагу до перемоги, команду гру, підтримку партнерів по команді.

За підсумками першого туру два виграші, одна поразка. Рухаємось далі, бажаємо нашим дівчатам впевненості та перемоги.

Про це повідомляє Іршавська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Фіктивний об’єкт на папері: на Закарпатті підозрюють директора БТІ та спільника у махінаціях із «неіснуючим» будівництвом
14:42
«Зелений коридор» не допоміг закарпатцю завезти в Україну незадекларовану валюту на майже мільйон гривень
14:32
Закарпатські команди зібрали комплект нагород на чемпіонатах України з гандболу серед юнаків і дівчат
14:26
На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
14:07
Боротьба за звання найкращого бомбардира чемпіонату Закарпаття з футболу 2026 загострюється
14:06
На Берегівщині горів трактор
13:47
На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
13:35
Хустські рятувальники ліквідували пожежу на території недіючого підприємства
12:28
Випускники Берегівського ліцею імені Ілони Зріні попрощалися зі своєю рідною школою
12:05
Відбулася 58-ма сесія Іршавської міської ради VIII скликання
11:49
Всі новини