490
19:30 24.042016

В Ужгороді пройшли міжнародні змагання зі спортивного танцю. ВІДЕО

Спорт 2901

1Поблизу обласного центру Закарпаття, у спорткомплексі «Золота Гора» (с. Барвінок) у суботу успішно стартували міжнародні змагання зі спортивного танцю.

Протягом 2 днів у змаганнях візьмуть участь 964 пари з України та ще 8 країн.

Це змагання міжнародного календаря Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF) – WDSF Open Standard, WDSF Open Latin, Чемпіонат України серед команд формейшн St, Lat, Міжнародні відкриті та класифікаційні змагання.

Вчора, 23 квітня, у перший день XIV міжнародних змагань, спортсмени змагалися у 22-ох категоріях. Участь у змаганнях взяли танцюристи з 8-ми країн світу та 24-ох міст України. Загалом представлено конкурсантів з 59 танцювальних клубів.

Найбільше медалей вибороли спортсмени з Києва: з 11 медалей у киян 7 золотих. Танцюристи зі Львова також вибороли 11 медалей, з яких 2 золоті. У закарпатських спортсменів 9 золотих медалей, з яких 4 золоті. Представники Ужгорода вибороли 9 медалей, золотих – 4.

Крім того, закарпатські спортсмени виступали у 9-ти фіналах. Загалом медалі здобули 19 представників з різних міст та чотирьох країн.

З успішними виступами сміливо можна привітати танцюристів, що представляли Закарпаття – Клуб cпортивного танцю “Грація” вперше в історії Закарпаття виборов “золото” чемпіонату серед команд формейшн. Наші танцюристи, які “запалювали” “Uzhgorod Open 2016”, восени представлятимуть Україну на всесвітньому чемпіонаті з танців у Відні.