50234
15:17 3.042026

Іршава на три дні стала столицею годзю–рю карате

Спорт 110

Упродовж останніх вихідних березня в м. Іршава відбувався чемпіонат територіальних з годзю – рю карате. Участь брали спортсмени й спортсменки із кількох громад: Іршавської, Довжанської та Кушницької, Керецьківської, Білецької, Зарічанської та Камянської.

У рамках спортивного заходу відбувся семінар для суддів, інше – змагання на татамі.

Основне дійство відбулося на сцені Іршавському будинку культури у неділю, 29 березня. Його відвідав й Іршавський міський голова Віктор Симканинець. Він зауважив, що гордиться досягненнями наши юних спортсменів, дякував тренерам за пропаганду здорового способу життя, а також депутатському корпусу, який підтримав і підтримує Програму фінансової підтримки установ та ГО фізкультурно-спортивного спрямування населених пунктів громади на 2025 – 2027 роки, де серед інших ФК та ГО – Федерація годзю – рю карате (спортивний клуб «Самурай»).

Виступи спортсменів розбавили виступи учасниць студії сучасного танцю «Be Free» (керівниця – Звенислава Чорнак – Барані), окремі з яких теж займаються карате. До всього чемпіонат мав благодійну складову – був збір коштів для захисників України.

Щодо результатів чемпіонату:

Спортивного клубу «Самурай» м. Іршава (керівниця – Катерина Мелеганич).

– 8 золотих медалей

– 6 срібних медалей

– 8 бронзових медалей

У спортивного клубу «Тхеан-До » с. Довге (керівник -Юрій Фірка).

7 золотих медалей

4 срібних медалей

6 бронзових медалей

Іршавська ДЮСШ (тренер – Віталій Бровдій)

1 золота медаль

1 срібна медаль

1 бронзова медаль

Чемпіонат проведено як відбіркові змагання з цього виду спорту на Чемпіонат України, який відбудеться в Одесі наприкінці квітня.

Про це інформує Іршавська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах