15:14 29.042016

Пройшли перші півфінальні поєдинки Кубка Закарпаття

Спорт 1632

ungvar-deda_1-34ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:1

Господарям не вдалося створити сенсацію, а гості виконали програму-мінімум – здобули на виїзді перемогу, яка значно підвищила шанси на загальний успіх. Загалом гра була рівною. У першій половині зустрічі суперники якихось очевидних небезпек біля воріт один одного не створили, отож закономірно пішли на перерву за нульової нічиєї. А ось після перерви гра значно пожвавішала. Тону задав В. Чейпеш, зігравши на випередження й замкнувши передачу на 59 хв. – 1:0. Після цього забити могли і одні, і інші, та все ж досвідченіші виноградівці таки повезли додому мінімальний виграш.

ФК «Ужгород» – ФК «Дийда» – 3:0

Господарі зробили вагому ставку на цю гру, про що свідчить активно проведений перший тайм і, як наслідок, забитий гол ще на 19 хв. Після перерви команди оберти дещо збавили, хоч нагоди відзначитися мали. Та забивали тільки представники обласного центру. Спочатку Р. Гегедош оформив дубль, продовжуючи сигналізувати в такий спосіб, що готовий стати щонайменше одним із кращих бомбардирів і в чемпіонаті. Відтак чемпіони краю встановили остаточний рахунок у матчі, зігравши вдало на контратаці завдяки зусиллям М. Реплюка. Після матчу тренер ужгородців Іван Шанта зазначив, що його підопічні зіграли добре, здобувши комфортний результат. А ось дийдівцям не позаздриш: потрібно вдома відігравати не просто три, а «сухі» три м’ячі. Завдання архіскладне.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Новини
Берегівський дошкільний навчальний заклад «Пачірта» отримав гуманітарну допомогу від угорського міста Гестеред
17:40
Пленум Асоціації хірургів України провели на Закарпатті
17:25
Італійська компанія готова збудувати на Закарпатті два сміттєпереробні заводи
17:12
У відкритому Кубку Ужгорода зі змішаних єдиноборств ММА виступили понад 100 учасників
16:50
На Закарпатті заблокували схему незаконного привласнення державних коштів через махінації з лісопродукцією
16:31
«Осінній ярмарок емоцій» від БФ «Карітас-Caritas» Мукачівської греко-католицької єпархії
16:18
І Угорщина, і Україна зацікавлені в розвитку добросусідських відносин – Сійярто
16:06
Cтолітній рубіж переступив 31 довгожитель Закарпаття
15:50
«Були постійні масовані напливи противника». Закарпатський гвардієць розповів про оборону під Покровськом