Тячівські тенісисти-юніори успішно виступили на всеукраїнському турнірі

Знову потішили вдалими виступами юні тячівські тенісисти. На цей раз – на турнірі Федерації тенісу України 2-ї категорії, який відбувся в м. Виноградові 6-7 травня.

Змагання проводилися у юнаків і дівчат в двох вікових категоріях до 10 та до 14 років, і зібрали понад 40 учасників з Києва, Рівного, Львова, Стрия, Ужгорода, Мукачева, Берегова, Виноградова, Хуста, Тячева, повідомляє tyachiv.com.ua.

12-річний Ігор Шишмарьов, виступаючи в категорії до 14-и років, тобто з суперниками, старшими на 2 роки, зумів пробитися до фіналів в одиночному і парному розрядах, і став двічі срібним призером турніру! А вже його молодша сестра, 9-річна Марія, перемігши 4-х поспіль суперниць, стала чемпіонкою змагань. На другій сходинці п’єдесталу – ще одна представниця нового покоління тячівської школи тенісу, 8-річна Дарина Глібчук.

Віктор Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ.