Ужгородські «Карпати» поступилися угоркам

Спорт 2039

Ідеться про товариську зустріч між ГК «Карпати» та ГК «Вац». Цей поєдинок відбувся в Тячеві й був присвячений відкриттю нової спортивної арени.

21950092_1464222203626082_554143413438321024_o

Гості ще в першій 30-хвилинці заволоділи ініціативою і створили комфортний гандикап для подальшого успіху. Ужгородки намагалися не відставати від суперниць, та перший тайм завершився з рахунком 16:22 на користь угорських гандболісток.

Після перерви команда Бориса Петровського діяла злагодженіше, але наздогнати гостей цього дня їм було не до снаги. Фінальна сирена зафіксувала звитягу ГК «Вац» (29:35). Найкращим снайпером закарпатської команди стала Ірина Компанієць, яка до свого активу додала 11 результативних кидків.

Склад ужгородських «Карпат»: Воронько, Чіковані; Компанієць 11, Лезінська 6, Шипляк 4/1, Безрукова 3, Купчак 3, Гичка 2, Мелекесцева, Готра, Кильч, Савко.