«Минайці» здобувають важливу виїзну перемогу

15 жовтня, у рамах 8-го туру аматорського чемпіонату України з футболу, ФК «Хмельницький» приймав ФК «Минай».

Якщо закарпатці перебувають серед лідерів, то хмельничани знаходяться у нижній частині турнірної таблиці. Фаворитом вважалися «минайці», які в підсумку й змогли підтвердити свій статус.

У першій 45-хвилинці справа до гольових нагод доходила нечасто, тож розв’язка поєдинку припала на другий тайм, а точніше на заключні півгодини гри. На 65-й хв. гості зусиллями Роберта Гегедоша повели в рахунку, а ще через чотирнадцять хвилин Владислав Образцов подвоїв перевагу своєї команди (0:2). За мить гості скоротили відставання в рахунку (Назар Савчук), однак останнє слово було за закарпатцями.

Команда Миколи Гібалюка провела потужну кінцівку поєдинку і змогла провести у ворота суперника ще дві результативні атаки. Забитим м’ячем відзначився Степан Федак, а Гегедош до свого активу записав дубль – 1:4.

Закарпатці завдяки цій перемозі із 14-ма очками закріпилися на третій сходинці турнірної таблиці, й з хорошим настроєм підходять до домашньої гри із «Нивою» (Теребовля, Тернопільська обл.).