Мукачівець допоміг луганській «Зорі» здобути нічию

Спорт 1704

У рамках 15-го туру прем’єр-ліги України з футболу «Оліміпік» (Донецьк) та «Зоря» (Луганськ) показали видовищний футбол.

p_271223_1_slidertop2

Донеччани провели швидкий гол уже на 11-й хв зустрічі. Автором взяття воріт став Антон Кравченко. Більше забитих м’ячів у першій половині зустрічі вболівальники не побачили, натомість після перерви відбулося п’ять результативних атак.

На старті другої 45-хвилинки Станіслав Біленький подвоїв перевагу своєї команди, а на 62-й хв. Максим Луньов один забитий м’яч відквитав (2:1). Проте довго радіти луганчанам не довелося. На 67-й хв. «Олімпік» провів третє взяття воріт (Андрій Богданов), а ще через три хвилини «Зоря» залишилася в меншості (вилучення Олександра Андрієвського).

Такий перебіг подій не пригнітив гостей, і вони спромоглися на камбек. На 83-й хв. Євген Опанасенко скоротив відставання (3:2), а вже на доданих арбітром хвилинах мукачівський футболіст «Зорі» Ігор Харатін приніс своїй команді нічию (3:3).