https://rx.ua
13282
09:11 27.042018

Закарпатці вибороли призові місця на чемпіонаті зі спортивного орієнтування у Польщі

Спорт 6930

13

Триденні міжнародні змагання зі спортивного орієнтування, «Таємниці Дольнего Шльонська», що пройшли близ німецького кордону у польських Судетах, додали закарпатським орієнтувальникам багато цінного досвіду і хороші результати. Владислав Цепурдей двічі фінішував другим у окремих номерах програми і виборов срібну медаль у комплексному заліку серед юнаків 2006-2007 років народження. Переможцем тут став Адам Заремба з Квідзину, а бронзову медаль вручено Касперу Клаклі з Хржанува. Четверті місця серед однолітків вибороли 14-річна Катерина та на рік її старша Ніна Цепурдеї. На змаганнях у Польщі мукачівці представляють клуб UMKS з Квідзина. Костянтин Кіракосов з Кропівницького завершив змагання з п’ятим результатом.

А у відкритому чемпіонаті Вармінсько-Мазурського воєводства, що проходив того ж вікенду, але в Ольштинських лісах неподалік Литви, на десятикілометровій трасі перемогла Малгожата Бончек з клубу UKS Technik (місто Руцяне-Ніда). Віце-чемпіонкою стала закарпатка Ніна Расчупкіна, а нагороду за третє місце вручено Магдалені Цярковськей з клубу,,Азимут” з міста Мохи. Бронзову нагороду в категорії ветеранів виборов й один з тренерів квідзинського клубу, мукачівець Олександр Цепурдей.

-Зважаючи на відмінні результати на початку нового спортивного сезону, я думаю, що він буде найкращим у нашій 7-річній історії. Ми отримали чудове поповнення і потужну підтримку від органів місцевого самоврядування і численних спонсорів. І, вважаю, зможемо поборотися за високі місця на клубних чемпіонатах Польщі, – прокоментував результати президент клубу UMKS Томаш Мюллер.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне