14889
13:15 27.062018

Чемпіонат України з більярду - в Ужгороді

Спорт 279

Більярд в Україні сприймають більше як гру для розваги. Однак в Ужгороді віднедавна запрацювала Відокремлена федерація спортивного більярду України в Закарпатті. Її новопризначений президент, а також єдиний суддя в області каже: вже докладають максимум зусиль, аби популяризувати більярд.

У Констянтинівці, що на Донеччині, Володимира знають всі. У свої тридцять чоловік – майстер спорту, і не одноразово привозив додому медалі чи кубки першості. А вид спорту, який з 10 років підкорив серце – більярд.

Нині спортсмен намагатиметься поповнити колекцію кубків. В Ужгороді бере участь у чемпіонаті України з більярду. І такі більярдисти цього тижня з’їхалися з 11 регіонів країни – майже півсотні учасників. Стартували змагання з чоловічих команд. А грають цього разу у підвиді динамічна піраміда.

Ігор Ковтун – також і міжнародний суддя, вже встиг оцінити навики спортсменів, каже: турнір обіцяє бути насиченим. Прикро йому, що наразі більярд сприймають в Україні більше грою для розваги. Однак в Ужгороді віднедавна запрацювала відокремлена федерація спортивного більярду України в Закарпатті. Її новопризначений президент, а також єдиний суддя в області у грі з києм каже: вже докладають максимум зусиль, аби популяризувати більярд.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне