16796
15:21 27.092018

Мукачівські футболісти здобули вольову перемогу над івано-франківцями

Спорт 1743

У третьому турі Першої ліги чемпіонату України з футболу U-19 МФА «Мункач» (Мукачево) приймала «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

У першому таймі було багато єдиноборств, а справа до загострень доходила нечасто. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. На початку другої половини зустрічі гості провели результативну атаку, на завершенні якої вдало зіграв Олег Гудемнюк (0:1). Мукачівські футболісти показали характер і змогли переломити хід гри. На 73-й хв. господарі отримали право на пробиття пенальті. Владислав Мамич з «позначки» схибив, однак вдало на добиванні зіграв Василь Герег. Цей же футболіст приніс своїй команді перемогу, оформивши на 86-й хв. дубль.

Фінальний свисток зафіксував вольову звитягу мукачівців (2:1). Колектив з міста над Латорицею розташувався на третій сходинці турнірної таблиці (6 очок). У наступній грі МФА на виїзді протистоятиме львівському «Динамо» (3 жовтня).