18385
11:02 29.112018

Іршавці вдало виступили на Кубку України з годзю-рю карате та кобудо

Спорт 1781

23–25 листопада в Рівному проходив XVIII кубок України з годзю-рю карате та кобудо.

Участь у змаганнях взяли близько 650 спортсменів (42 клуби) із 18 областей України. Визначали сильніших у таких категоріях: ката ренгокай, ката годзю-рю, ката кобудо, ката командне, шобу куміте, рікумі дзю та ірікумі – го.

Приємною несподіванкою під час відкриття змагань стало вручення президентом Федерації джундокан України спортсменам спортивного клубу «Самурай» (Іршава) дипломів «за вдосконалене виконання техніки годзю-рю карате, продемонстроване на 19-му Чемпіонаті Європи з годзю-рю карате EGKF у м. Майя, Португалія у розділі командне ката». Спортсмени натомість на відкритті показовим номером вразили глядачів та зірвали шквал оплесків від присутніх.

Збірну Закарпатської області представляли 22 спортсмени спортивного клубу «Самурай» з м. Іршава.

Попри велику конкуренцію наші спортсмени виступили вдало, виборовши з-поміж 42 спортивних клубів 2-ге загальнокомандне місце та вибороли для Закарпаття друге місце серед 18 областей України.

Переможцями турніру стали спортсмени Одеської області, на 3-му місці команда господарів — Рівненська область.