23580
15:29 17.092019

В Ужгороді з нагоди Дня міста провели тенісний турнір

Спорт 3408

Змагання відбулися 12-13 вересня на кортах спорткомплексу «Юність». За першість боролися близько 40 спортсменів у трьох вікових групах: юнаки та дівчата до 10, 12 та 16 років.

Серед юнаків до 10-и років перемогу святкував Мирон Виговський, на другому місці розташувався Назар Ухаль, а на третьому – Дмитро Мигалко. У віковій категорії до 12 років «золото» здобув Влад Костьовят, «срібло» дісталося Назару Ковачу, а «бронза» – Вадиму Варфоломеєву. Серед спортсменів до 16-и років не було рівних Олександру Тимковичу. Другим фінішував Володимир Стельмах, а третім – Андрій Биркович.

У змаганнях серед дівчат віком до 10-и років першість святкувала Елеонора Арутюнян, «срібло» – в Лізи Завадяк. Олександра Гой перемогла у віковій категорії до 12-и років (другою була Таїсія Михайлова, а третьою – Таїсія Тобіяш), а Софія Златіч серед учасниць до 16-и років («срібло» здобула Дар’я Мигалко, а «бронзу» – Олександра Бернада).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.