https://rx.ua
23808
13:59 2.102019

На Берегівщині відбувся благодійний півмарафон. ФОТО

Спорт 634

28 вересня у селі Яноші на Берегівщині відбувся V-й Міжнародний благодійний півмарафон. У змаганнях взяли участь більше 600 осіб, які приїхали з різних країн, в тому числі зі США, Угорщини, Польщі та з різних міст України.

Серед організаторів спортивного заходу – Екуменічна служба допомоги (Будапешт), волонтером та послом якої є Аніко Леваї, дружина угорського прем’єра Віктора Орбана. Її мета – допомога дітям, малозабезпеченим сім’ям, людям похилого віку.

Учасники півмарафону мали можливість пробігти різні дистанції – 3, 5, 10 та 21 км. Цього року переможцем забігу на найбільшій дистанції серед чоловіків став Максим Попов з міста Малин (Житомирська область).

Як розповів спортсмен він є засновником клубу любителів бігу «Hammers», метою заснування якого є популяризація цього виду спорту та здорового способу життя. На даний час у ньому тренується всього близько десяти осіб, але приходять й нові учасники. Це не професійні спортсмени, а звичайні жителі міста, які цікавляться бігом та бажають бути «у формі». Середній вік — 30–40 років, але є й молодь. Тренування відбуваються двічі на тиждень.

— Мені дуже подобається брати участь у спортивних змаганнях у різних куточках України. Сам я почав займатися бігом у 2013 році, тоді ж узяв участь у своєму першому марафоні. На сьогодні подолав уже одинадцять марафонів (це забіг на дистанцію 42 кілометри 195 метрів) та 20 півмарафонів (21 кілометр 97, 5 метрів). Цікаво, що в Берегові я побував уже вчетверте, на попередніх трьох забігах зайняв п’яте місце, а цьогоріч став переможцем із результатом 1 година 27 хвилин 47 секунд, – розповів Максим Попов.

Переможцем Берегівського благодійного півмарафону на дистанції 21 км серед жінок стала Лілла Шаму (Угорщина). У забігу на 10 км серед чоловіків – Кирил Буяновський, серед жінок Уляна Паула (обидва Україна). Дистанцію 5 км найшвидше здолали Анатолій Малий та Христина Славич (Україна), а 3 км Віктор Петенко та Богларка Бровді (Україна).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне