23829
11:44 4.102019

Закарпатці взяли участь у відкритому Кубку Львова зі сквошу

Спорт 2200

У престижному турнірі категорії А змагалися найкращі майстри сквошу України, а також гості з Єгипту та Ірану.

Серед зіркових учасників – І ракетка України Валерій Федорук та лідер ненаціонального рейтингу Ахмед Мухамед. Загалом виступило 78 спортсменів. 62 у чоловічій категорії та 16 у жіночій. Своє представництво Закарпаття мало в обох категоріях.

На кортах точилася цікава та напружена боротьба. Наші гравці показали високий рівень гри і вчергове довели, що сквош на Срібній землі з плином часу стає дедалі популярніший.

Ужгородка Олександра Габор відзначилася хорошим рівнем підготовки а також великою жагою до перемоги, що допомогло їй увійти до десятки найкращих серед жінок. У змаганнях серед чоловіків інший представник обласного центру Закарпаття – Борис Видиш – у підсумку посів 24 місце.

Ужгородські спортсмени здобули цінний досвід, який обов’язково стане в нагоді на подальших стартах. Бажаємо нашим землякам наступного року перевершити свої результати і спробувати увійти до трійки кращих.