24782
12:35 22.112019

Закарпатські студенти визначали кращих у змаганнях з волейболу

Спорт 15761

У середу, 20 листопада, в ужгородському СК «Юність» відбулись змагання з волейболу серед юнаки та дівчата в залік обласної спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ та ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації на 2019-2020 н.р.

Першими на волейбольному майданчику стартували юнаки. За першість боролися 7 команд: Ужгородський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕК КНТЕУ), Ужгородський природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» (УПГК), Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету (УВКУ КНТЕУ), Ужгородський коледж культури і мистецтв (УККМ), Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора (УМК), Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування (УВПУТТХ) та Коледж мистецтв ім. А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв КМЗАМ).

Команди були поділені на дві підгрупи. Колективи, які фінішували в підгрупах на 3-4 позиціях, боролися за втішні 5-7 місця; другі – за бронзові нагороди, а перші – зійшлися у фінальному поєдинку).

Результати змагань:

1 – УПГК ДВНЗ «УжНУ»;

2 – УВКУ КНТЕУ;

3 – УВПУ ТТХ;

4 – КМЗАМ ім. А.Ерделі;

5 – УТЕК КНТЕУ;

6 – УМК ім. Д.Є.Задора;

7 – УККМ.

Не менш напружені баталії проходили і в змаганнях серед дівчат. Усього на старт вийшли 6 колективів. Вашій увазі остаточне розташування команд:

1 – УВПУ ТТХ;

2 – УПГК ДВНЗ «УжНУ»;

3 – УТЕК КНТЕУ;

4 – УВКУ КНТЕУ;

5 – УМК ім. Д.Є.Задора;

7 – УККМ.

Усі переможці та призери були нагороджені почесними кубками, дипломами, а гравці – грамотами та медалями різного ґатунку.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне