25524
10:40 14.012020

«Лідер» (Сторожниця) – переможець районного турніру з міні-футболу

Спорт 3993

Минулого вікенду у спорткомплексі «Зінедін» відбувся чемпіонат Ужгородського району з міні-футболу серед дорослих команд.

«Деренівка» (Нижнє Солотвино) – «Кам’яниця» – 3:0

«Баранинці» – «Зірка SPAR» (Лінці) – 1:1.

«Велика Добронь» – «Великі Геївці» – 3:5

«Верховина» (Оноківці) – «Лідер» (Сторожниця) – 0:3.

Для визначення володаря другої путівки у півфінал з групи А довелось проводити ще один додатковий матч між «Будівельником» та «Баранинцями» (через порушення деякими командами регламенту змагань). «Баранинці» першими забили, однак незадовго до завершення матчу «Руські Комарівці» зрівняли рахунок, тож команди пробивали пенальті. Граючий тренер «Баранинців» воротар Володимир Чурей відбив перші два удари суперника і вивів свою команду до плей-оф.

Раунд плей-оф

У першому півфіналі зійшлися «Зірка SPAR» та «Лідер». Підопічні Мальованця мали багато моментів у першому таймі, однак пробити Лісняка їм не вдалось. Другий тайм був ще менш видовищний, а розв’язка наступила ближче до завершення матчу. Спочатку Савко підстрахував свого воротаря і вибив з лінії м’яч після удару Чульби, а вже в наступній атаці Степан асистує Гандяку – 1:0. «Зірка» побігла вперед відігруватись, однак дістала ще один у пусті ворота від Савка – 2:0.

У другому півфіналі також тривала гостра боротьба. «Баранинці» провели швидкий гол, а трохи згодом коритнянці допомогли супернику – захисник віддав пас назад воротарю, який не очікував цього і шкіряний закотився під стійку – 0:2. У другому таймі «Олімпік» зумів відквитати один м’яч, в останні хвилини всіма силами штурмував ворота Чурея, однак Володимир діяв надійно. Тож 2:1 за «Баранинцями».

Явні фаворити турніру, які виграли свої групи змушені були грати за «бронзу». І цей матч став окрасою турніру. Гравці з Лінців постійно вели у рахунку, а «Олімпік» наздоганяв. І ось за дві хвилини до кінця гри Ходаковський в черговий раз вивів «Зірку» вперед 4:3, однак вже перед самим фінальним свистком коритнянці заробили стандарт в восьми метрах від воріт і Мартинич прицільно влучає у дальній кут – 4:4. Одразу ж лунає фінальний свисток і команди починають пробивати пенальті. Воротар «Олімпіка» Гвазава відбиває перші два постріли від Романка та Чульби, а Мартинич забиває переможний пенальті – 2:0.

У фіналі команди грали обережно, від захисту, роблячи ставку на дальні удари. Все йшло до чергової серії післяматчевих пенальті, однак іншої думки був голкіпер «Лідера» Михайло Новак, який за хвилину до завершення гри віддає довгу передачу вперед, Савко вискакує перед воротарем суперника і підправляє політ м’яча головою, Чурей не зміг зреагувати – 1:0. За час, що залишився «Баранинці» не змогли нічим відповісти, тож сторожницька команда вириває перемогу наприкінці поєдинку, повідомляє lobda.at.ua.