25743
19:13 2.022020

Ужгородські боксери стали переможцями міжнародних турнірів в Словаччині та Угорщині. ФОТО

Спорт 11146

4 золоті медалі здобули спортсмени Ужгородської федерації боксу на міжнародному турнірі II Slovenskey Ligy boxu 2020, який завершився 1 лютого в м. Кошице.

Боксери, яких підготував тренер Олександр Яблонський, показали стовідсотковий результат:

– Підгородський Алан у ваговій категорії 54 кг переміг спортсмена Samuel Melicher з Box Club Lučenec

– Петрик Юрій здобув перемогу над Gabriel Girovsky (Košicky Box Klub) у категорії 81 кг

– Сокач Ярослав теж здобув золото, перемігши свого словацького опонента.

– Георгій Кушнаренко став кращим у ваговій категорії 75 кг та переміг Daniel Frankovič з Košicky Box Klub

А минулого тижня Закарпатська команда з боксу гідно представила свою країну на міжнародному турнірі XIXO – 2020 в угорському місті Сіксо. У змаганнях взяли участь 110 боксерів з Угорщини, Чехії, Польщі та України.

1 місце посіли ужгородці Бандура Юліан, Риган Сергій, Сегедій Андрій, які тренуються під керівництвом Роберта Юроша.

Золото також дісталося вихованцям маріупольського КДЮСШ Атлетик Руслан Луньов (тренер Коссе А.В.) і Микита Крапівін (тренер Горбачов Г.І.).

ІІ місце: Джалагонія Дмитро, Підгородський Алан, Сокач Ярослав, Райцюк Михайло

Бронзові нагороди здобули: Боровський Володимир, Марковці Іван та Дорчі Едуард (тренер Василь Тидір з м. Берегово).

Рішенням журі змагань, команда України була визнана кращою і була нагороджена спеціальним кубком.