https://rx.ua
26581
13:35 25.032020

У Міжгір’ї створюють народний футбольний клуб

Спорт 3118

Поки що на заваді лише пандемія коронавірусу. Утім, рано чи пізно, а життя повернеться в звичне русло. У зв’язку з цим хоч команду розпустили, але футболісти тренуються поодинці за індивідуальною програмою й у такий спосіб підтримують форму.

«Верховина» однозначно налаштована взяти участь у першості, – говорить представник ФК Тарас Шкирта. – Переконаний: незважаючи на карантин, нам удасться зберегти склад. Він на 80 відсотків уже сформований. Але будемо іще дозаявляти гравців. Поки їх є близько двадцяти».

Пауза, викликана карантином, дає можливість подумати над структурою ФК, який перебуває на стадії розбудови. «Президента ще не обрали, оскільки завадила пандемія коронавірусу. Але плануємо мати керівника клубу та кілька його помічників, один із яких займатиметься організаційною роботою, інший домашніми іграми (підготовка поля, стадіону тощо), а ще інший відповідатиме за медіадіяльність. У фейсбуці започаткували відповідну сторінку й формуємо коло однодумців. В ідеалі хочемо створити народний клуб «Верховина». На сьогодні вже є близько 40 інвесторів. До структури клубу, звичайно, уходять і тренер із гравцями, тобто власне команда», – додає Т.Шкирта.

…Із 2012 року в Міжгірському районі немає свого чемпіонату. Щоб якось зрушити справу з місця пан Тарас з однодумцями організували такі змагання з міні-футболу. Уже відбулися чотири турніри. Відтак перейшли й до створення власне команди, яка б виступала в обласній першості. «Близько 10 наших футболістів виступали за межами району. Любителі футболу й вирішили їх зібрати, запросити ще місцевих гравців, створити команду й загалом народний клуб «Верховина», – зазначає Т.Шкирта. На його думку, обласна першість має кілька сценаріїв проведення. Усе залежатиме від того, наскільки карантин затягнеться. Відповідно можна буде зіграти, якщо не в три чи два, то принаймні в одне коло. Найгірший варіант – у кубковому форматі. Та в клубі оптимізму не втрачають і сподіваються: наш народ, як і світ у цілому, справиться з непростим викликом.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне