https://rx.ua
26742
12:39 27.042020

Василь Пиняшко: «Хочу зіграти і 100, і 200 матчів за «Минай»

Спорт 2623

Без цього футболіста важко уявити минуле та сьогодення «Минаю». Василь Пиняшко починав грати у цій команді, ще коли «минайці» тільки починали брати трофеї турнірів обласного рівня. Він же став лідером клубу і коли він вийшов на професійний рівень.

Окрім того, Василь на сьогодні один з двох футболістів команди, які мають більше 50 матчів за «Минай». Це якщо рахувати матчі тільки на професійному рівні, на аматорському – їх у нього ще більше. До речі, сам футболіст зізнається, що хоче досягти більшого.

«Звісно, хочеться зіграти і 100, і 200 матчів за «Минай». Головне, щоб я приносив користь команді і допоміг їм виконати поставлені задачі, – зазначив Пиняшко. – Я як місцевий футболіст хочу, щоб наш край процвітав у футбольній сфері! І як амбітний гравець ставлю перед собою тільки найвищі цілі».

До речі, без його допомоги не було виходу до півфіналу Кубка України. Пиняшко був одним з лідерів на полі в останньому поки матчі нашого клубу – у грі 1/4 фіналу Кубка України з «Інгульцем». Хто бачив цей матч – підтвердить. Саме після удару Василя м’яч потрапив у стійку і Глагола вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок.

Зараз же форвард «Минаю», як і всі інші, перебуває на карантині та дуже сумує за футболом. «В основному сиджу вдома, – розповів він. – З моєю дівчиною дивимося фільми, інколи виходимо на риболовлю – в ті місця, де нема людей, гуляємо в лісі. Маємо поруч бесідку, то можемо щось приготувати на кострі».

Також Василь намагається підтримувати форму. «В цих умовах це тяжко робити, тому в основному ходимо бігати в ліс або біля річки і так підтримую фізичні кондиції, – зазначив він. – Інколи можу завітати на нашу базу та попрацювати трохи із м‘ячом. Такі тренування, звісно, не є настільки ефективними у порівняні із командними, але іншого виходу немає. Треба просто перечекати цей непростий період.

Граючи у футбол з 6 років щодня, зараз дуже не просто цілий місяць сидіти вдома і просто бігати одному. Тому сумую за грою. Вже не можу дочекатись повернення футболу у всьому світі. І особливо нашого, адже маємо дуже амбітні задачі і хочеться їх втілити у реальність! Сподіваюся, що все закінчиться якнайшвидше і ми повернемось до звичного життя», повідомляє Інформаційний департамент ФК «Минай».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне