https://rx.ua
26748
12:25 28.042020

Головний тренер іршавської «Бужори»: «Для відновлення фізичних кондицій потрібно щонайменше 3 тижні»

Спорт 2440

Наставник іршавської «Бужори» Іван Білак дотримується карантину і, як усі, очікує на його якнайшвидше завершення.

 «Хотілося б, звичайно, хоч у мінігрупах тренуватися», – зазначає виноградівський фахівець. – Та що вдієш?! Є карантин. Його потрібно дотримуватися. Я сам весь час дома. Десь хіба за хлібом вийду, а так намагаюся дотримуватися загальноприйнятих рекомендацій. До речі, у райцентрі за цим ретельно стежать. Скажімо, були спроби молоді позайматися на спортмайданчиках, однак представники поліції ці випадки попередили. Як-не-як, загрози передачі вірусу високі, тому потрібно їх максимально мінімізувати».

Коли ж відновляться футбольні змагання, І.Білак, як і решта співгромадян, не знає. Хотілося б якнайшвидше. Вірить, що після 11 травня епідемія піде на спад, а отже, з’явиться надія на швидке зняття обмежень.

«Весь час підтримую контакти з хлопцями. Вони чекають футболу. Було б ідеально почати новий чемпіонат десь 10–14 червня. Та як уже вийде. Надіємося. У будь-якому разі для відновлення фізичних кондицій потрібно щонайменше 3 тижні, хоч би 12–14 тренувань і 2–3 товариські матчі. Сам чемпіонат варто проводити в два кола. Добре б іще додати 3–4 команди першої ліги, тоді б узагалі ідеально було б. Якщо ж клубів залишиться стільки ж, то, як на мене, краще зіграти у два кола, а потім розподілитися на дві «четвірки» й остаточно розіграти 1–4 й 5–8 місця», – говорить наставник. Він також уважає, що 99 відсотків складу «Бужори» вдасться зберегти, але загроза відтоку футболістів за кордон для багатьох колективів лишається. Отож буде добре, якщо всі обійдуться мінімальними втратами. Та найголовніше: щоб пандемія відступила, а футболісти за будь-яких обставин своє надолужать, повідомляє ФФЗ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне