26932
14:42 28.052020

В Мукачівській ОТГ завершують зводити футбольну академію

Спорт 1370

Приватну футбольну академію, побудовану за кошти угорських партнерів буде цьогоріч відкрито в селі Дерцен Мукачівської міської ОТГ.

Міська влада планує відремонтувати дорогу до села, облаштувати супутню інфраструктуру. Як реалізується проєкт оглядав міський голова Мукачева Андрій Балога разом з керівництвом академії та благодійного фонду.

Як повідомив директор футбольної академії Золтан Сільваші тут буде вестися підготовка юних спортсменів з усіх куточків України віком від семи років.

Шість футбольних полів, сучасні корпуси для проживання молоді та тренерів стануть базою для підготовки майбутніх «зірок» футболу.

Футбольна академія

Приватну футбольну академію, побудовану за кошти угорських партнерів буде цьогоріч відкрито в селі Дерцен Мукачівської міської ОТГ. Міська влада планує відремонтувати дорогу до села, облаштувати супутню інфраструктуру. Як реалізується проєкт оглядав міський голова Мукачева Андрій Балога разом з керівництвом академії та благодійного фонду. Як повідомив директор футбольної академії Золтан Сільваші тут буде вестися підготовка юних спортсменів з усіх куточків України віком від семи років. Шість футбольних полів, сучасні корпуси для проживання молоді та тренерів стануть базою для підготовки майбутніх «зірок» футболу.

Опубліковано Мукачівська міська рада Середа, 27 травня 2020 р.
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне