27124
09:02 12.062020

ФК «Минай» дограє сезон 2019/2020 в Першій лізі України

Спорт 2937

Таке рішення прийняли 11 червня на конференції Професійної футбольної ліги за участі керівництва Української Асоціації футболу, яке відбулося на НСК «Олімпійський» в Києві.

За рішення продовжити сезон в Першій лізі, який був перерваний карантином у зв’язку з поширенням COVID-19, на засіданні проголосували представники 11 клубів Першої ліги. Серед них і ФК «Минай». Проти були 4 клуби, 1 – утримався.

Як повідомив спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець, який взяв участь у засіданні, велику роль у вирішенні проблеми догравання Першої ліги зіграло керівництво Української Асоціації футболу.

«Якби не керівник УАФ Андрій Павелко, то думаю, що на цьому засіданні ми б нічого не вирішили і далі б сварилися, – розповів М. Кополовець. – А він зумів об’єднати клуби і довести все до логічного кінця. Що головне, він надав гарантії, що чемпіонат буде продовжений і закінчиться у будь-якому випадку. Ми ж просто не розуміли, що буде далі, якщо хтось відмовиться або не зможе догравати? Тепер же маємо гарантії. Тому ми проголосували за відновлення чемпіонату. Ми – послідовні. Хай всі маніпуляції у ЗМІ стосовно нас залишаться на совісті тих, хто їх поширював. Ми за футбол і тепер чекаємо на його відновлення. Ще додам, якби А. Павелко ще місяць тому прийшов на зсідання Ради ліг, то ми б вже давно відновили чемпіонат. На жаль, ПФЛ не в змозі це був зробити раніше».

Остаточне рішення поставить виконком УАФ, який збереться цього ж дня у факсовому режимі. Орієнтовний початок чемпіонату – 23 червня, повідомляє інформаційний департамент ФК «Минай».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне