27420
17:03 20.072020

На Перечинщині відбулися яскраві гірські перегони. ФОТО

Спорт 9793

У суботу та неділю, 18–19 липня, у Перечинському районі відбулися І та ІІ етапи чемпіонату України з гірських перегонів «Бескид 2020».

Видовищне спортивне дійство зібрало на Срібній землі 19 гонщиків із різних областей України. Учасниками перегонів стали представники Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Луцької, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.

У перший змагальний день, 18 липня, визначали найсильніших на трасі «Вільшинки» (її протяжність – 2,8 км). За підсумками цікавої та безкомпромісної боротьби перемогу в абсолютному заліку здобув львів’янин Дмитро Захаров (автомобіль – Honda Civic Type-R). Другу сходинку зайняв киянин Сергій Бабак (ВАЗ 21083), а третю – представник міста Лева Віталій Юр’єв (Honda Civic Type-R).

Результати по залікових групах:

Залікова група А9К:

1. Микола Наговіцин (м. Коломия, автомобіль – ВАЗ 2105).

Залікова група А1:

1. Тарас Єдник (м. Львів, автомобіль – ЗАЗ 1102).

Залікова група А4:

1. Іван Лобоцький (м. Тернопіль, автомобіль – Mitsubishi Lancer Evo),

2. Іван Ракус (м. Львів, автомобіль – Honda Civic CRX),

3. Віктор Януш (смт Лужани, автомобіль – ВАЗ 21083).

Залікова група А3:

1. Дмитро Захаров (м. Львів, автомобіль – Honda Civic Type-R),

2. Віталій Юр’єв (м. Львів, автомобіль – Honda Civic Type-R),

3. Володимир Барна (м. Львів, автомобіль – WV Golf MK2).

Залікова група А2:

1. Сергій Бабак (м. Львів, автомобіль – ВАЗ 21083),

2. Юрій Івахно (м. Київ, автомобіль – Suzuki Swift),

У другий змагальний день, 19 липня, гонщики випробовували свої сили на трасі «Лумшори» (її протяжність – 2,9 км). Найкращим в абсолютному заліку ІІ етапу був киянин Сергій Бабак (ВАЗ 21083). Друге місце посів львів’янин Дмитро Захаров (Honda Civic Type-R), а третє – ужгородець Вадим Трутнєв (Renault Clio).

Щодо результатів по залікових групах, то вони майже ідентичні з І етапом. Єдина відмінність – у групі А3 другим фінішував не львів’янин Віталій Юр’єв, а ужгородець Вадим Трутнєв.

Перемогу в командному заліку на обох етапах здобував колектив «Sbracing». До складу команди-тріумфатора ввійшли киянин Сергій Бабак (ВАЗ 21083), а також ужгородці Вадим та Сергій Трутнєви (обидвоє на Renault Clio).