https://rx.ua
27465
11:23 27.072020

Закарпатський футболіст гратиме за ФК «Сентлорінц»

Спорт 2557

Мова йде про 29-річнного флангового захисника Роберта Молнара.

Роберт Молнар народився у Великій Доброні, пройшов школу СДЮСШОР, де тренувався у знаного дитячого тренера Олександра Івановича Філіпа, виступав за молодіжний склад «Закарпаття» та відіграв декілька сезонів (2010 – 2012) в обласному чемпіонаті за «Середнє» та «Ужгород».

З 2013 року грає в Угорщині: спочатку три сезони в «Кішварді». Після цього він перейшов до «Циганд», у наступному сезоні вже грав за «Сольнок», а останні два роки він був основним гравцем команди другого дивізіону Угорщини «Сороксар», з якою завершив минулий сезон, що не був дограний, на 10 місці з 20 команд. Роберт Молнар має величезний досвід, оскільки на його рахунку близько 140 матчів у другій лізі Угорщини.

А 24 липня Роберта було представлено у якості гравця дебютанта другої ліги Угорщини «Сентлорінц», який зайняв друге місце у третій за рангом лізі і піднявся у класі, повідомляє lobda.at.ua.

– Ми дуже чекаємо початку турніру, я думаю, що нашу команду очікує захоплюючий сезон. Я вибрав варіант з «Сентлорінц», тому що він має добре підготовлений професійний персонал, і атмосфера в команді чудова, – зазначив Роберт Молнар. «Я очікую, що команда боротиметься за кожен пункт і закінчить сезон якомога вище у турнірній таблиці, і я очікую, що я буду в найкращій формі і допоможу команді досягти поставлених цілей».

Зазначимо, що авторитетний німецький сайт «Трансфермаркт» наразі оцінює Молнара в 75 тисяч євро.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне