https://rx.ua
27977
13:31 3.092020

В Ужгороді відбудеться кросфіт челендж «Карпатська миля»

Спорт 2851

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення в Ужгороді відкритого кросфіт челенджу «Карпатська миля». Мета заходу–створення доступних умов занять фізичною активністю для молоді, пропаганди здорового способу життя та розвитку спорту.

Як розповів Артем Топчанюк, кросфіт челендж «Карпатська миля» – це комплексно – атлетична вправа, яка базується на загальній, фізичній підготовці атлета та здатності виконувати ним вправи за визначений проміжок часу. «Вправа складається з чотирьох окремих елементів об’єднаних в одну милю (1.6 км): 400 м випади; 400 м широкий стрибок з двох ніг; 400 м перенос ваги 20 кг над головою на прямих руках; 400 м «Ведмежа проходка» на руках і ногах. Організовує челендж тріатлон-клуб «Елерон»», – каже Артем Топчанюк.

Реєстрація на змагання розпочнеться у неділю, 6 вересня, о 8:30. Всіх учасників розділять по 8 осіб на 8 доріжок. Змагання кросфіту дуже специфічні, каже Артем Топчанюк, не кожен охочий може взяти участь. Зате кожен учасник отримає заохочувальні призи і медалі. Всі учасники буду застраховані на цей день, всі карантинні вимоги дотримані.

Даніела Муратова, головний суддя змагань зауважила, що такі заходи – це завжди яскрава подія та гарні спогади. «З радістю відгукнулася на запрошення. У нас хороший досвід проведення нещодавно змагань з плавання, які отримали багато позитивних відгуків. Зараз у кросфітчеленджі братимуть участь чоловіки та жінки, старші 18-ти років. Вправа виконується в бронежелеті вагою до 9 кг, безперервно, поки не завершено норматив, – прокоментувала Даніела Муратова. – Всі змагання, які ми проводимо, це не тільки пропаганда здорового способу життя. Це цікаві заходи, активність і магніт для спортивного туризму, який дуже популярний».

Костянтин Гулеватий, співорганізатор додав, що завжди радий підтримати популяризацію спорту та здорового способу життя. Він, як співвласник фітнес-центру забезпечуватиме учасників інвентарем.

Артем Топчанюк також поінформував про наступні спортивні заходи, які будуть проходити в Ужгороді. Зокрема, у суботу в місті будуть запускати споруджений мототрек, на якому 20 вересня пройде 2-ий етап Кубку України по мотокросу.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне