https://rx.ua
28420
17:40 21.092020

Кікбоксери Хустщини привезли з чемпіонату України 11 нагород

Спорт 3762

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходив чемпіонат України з кікбоксингу “ІСКА”серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

Майже півсотні спортсменів із двадцяти областей України змагалися між собою за звання чемпіона.

Наш край на потужних змаганнях успішно представила команда СК “Закарпатські ведмеді” у складі восьми спортсменів. Вихованці тренера Володимира Голуба продемонстрували хорошу підготовку та здобули аж 11 нагород. Так, двічі тріумфував на змаганнях, провівши яскраві поєдинки, Михайло Шкретюк. По два “срібла” вибороли Михайло та Денис Демчики, а також Володимир Голуб. Володарями бронзових нагород стали Олександр Роман, Дмитро Бонгар, Богдан Чепканич, Михайло Матей.

“Цей чемпіонат – перше велике змагання з кікбоксингу в Чернігові з початку карантину. Я задоволений вихованцями, вони показали відмінні результати: 8 спортсменів – 11 нагород. Звісно, за цими показниками – копітка праця й тривалі тренуваня, адже практика – це головне. Загалом чекати високих результатів від спортсмена, який ніде не виступає, взагалі немає сенсу. Тож не розслабляємося, продовжуємо тренуваня й покращуємо техніку”, – поділився з “Карпатським об’єктивом” тренер Володимир Голуб.

Богдана КЛЕКНЕР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне