28931
14:38 23.102020

Стали відомі імена переможців та призерів чемпіонату Закарпаття з футболу серед дівчат

Спорт 4835

Нещодавно на базі Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся чемпіонат Закарпатської області з футболу серед спортсменок 2005 року народження та молодших.

Склад кожної команди: 7+1. За нагороди змагалися 8 колективів. До речі, Велика Добронь Ужгородського району була представлена двома командами.

Найкраще себе проявили дівчата із ЗОДЮСШ (Ужгород), котрі й стали чемпіонками. Другими фінішували футболістки з Дубового й третіми – хустянки.

Гра за третє місце

Іршавська ДЮСШ – Хустська ДЮСШ – 0:2.

Гра за перше місце

ЗОДЮСШ (Ужгород) – Тячівська ДЮСШ (Дубове) – 1:0.

Індивідуальні відзнаки:

– краща воротарка – Дарина Лукач (ДЮСШ Хуст),

– краща захисниця – Тетяна Яцканич (Іршавська ДЮСШ),

– краща нападниця – Даніелла Шелемба (Тячівська ДЮСШ, Дубове),

– краща гравчиня – Ірина Гаїбова (ЗОДЮСШ, Ужгород).

Усі команди отримали подяки та м’ячі від Закарпатської асоціації футболу. Окремо м’ячем була нагороджена наймолодша учасниця чемпіонату Софія Борсук.

Змагання продемонстрували, що жіночий футбол в області є й розвиватиметься надалі.