29228
15:05 24.112020

ФК «Ужгород» розгромив львівські «Карпати»

Спорт 2771

21 листопада головна футбольна команда обласного центру Закарпаття – «Ужгород» – провела перший поєдинок після тритижневої перерви. У рамках 12-го туру Другої ліги України колектив Володимира Васютика на виїзді зустрічався з львівськими «Карпатами».

Нагадаємо, що на початку листопада в 9 футболістів та лікаря команди був виявлений COVID-19. Через це «Ужгород» відправили на карантин, і він пропускав поєдинки проти «Рубікона» (Київ) та «Епіцентра» (Дунаївці).

19 листопада у футбольному клубі «Ужгород» провели чергове колективне ПЛР-тестування, яке виявило COVID-19 у двох футболістів. Відповідно до цих результатів, закарпатці змогли взяти участь у поєдинку 12-го туру проти львівських «Карпат».

Виїзний матч виявився легкою прогулянкою для ужгородської команди. Представники Срібної Землі за багатьма показниками переважали свого суперника й здобули розгромну перемогу з рахунком 0:5.

Перша гольова атака відбулося вже на стартовій хвилині зустрічі. Автором результативного удару став капітан команди Адріан Пуканич. Згодом нагоди для взяття воріт виникали в Ігоря Вагіна та Сергія Машталіра, проте обом забракло точності.

Натомість після перерви гості продемонстрували 100-відсоткову реалізацію й забили чотири «сухі» м’ячі. Своє ім’я у графу «забиті м’ячі» записали Юрій Чонка (60), Віктор Ряшко (63), Павло Тищук (77) та Василь Беца (81).

Щодо господарів, то вони за весь матч створили всього один по-справжньому гольовий епізод. Виник він на 7-й хв. зустріч, коли Юрій Раделицький, опинившись на вигідній ударній позиції, пробив у голкіпера.

Уже в четвер, 26 листопада, «Ужгород» зіграє свій наступний поєдинок у третьому за силою дивізіоні України. Це буде перенесений виїзний матч проти столичного «Рубікона».

«Карпати» (Львів) – «Ужгород» – 0:5 (0:1)

Голи: Адріан Пуканич 1, Юрій Чонка 60, Віктор Ряшко 63, Павло Тищук 77, Василь Беца 81.

«Карпати»: Валентин Горох, Роман Даніловський, Тимофій Калинчук, Роман Слива, Олег Береза (Степан Слічний 75), Орест Панчишин, Любомир Степанчук (Денис Підгурський 46), Сергій Стень (Максим Іванюк 80), Роман Лісовик, Юрій Раделицький (Назар Сущак 55), Вадим Гудзінський.

Головний тренер Любомир Вовчук.

«Ужгород»: Михайло Готра, Василь Беца, Владислав Шкіндер, Дмитро Сартіна, Стефан Федак, Ігор Вагін (Володимир Дуран 84), Віктор Ряшко (Максим Минайленко 84), Адріан Пуканич, Юрій Чонка (Вадим Ференцик 70), Сергій Машталір (Іван Капустей 84), Денис Скотаренко (Павло Тищук 70).