https://rx.ua
29764
15:12 26.012021

ФК «Минай»: тріо новачків та виліт до Туреччини

Спорт 1275

Минулого тижня закарпатський клуб завершив перші тренувальні збори та вирушив до турецького міста Белек, де з 23 січня до 6 лютого проходить наступний етап підготовки до другої половини сезону 2020/21. Окрім цього, у команді з’явилося троє нових футболістів.

На другому тренувальному зборі значна увага приділятиметься роботі з м’ячем та тактичним нюансам. Команда працюватиме в режимі двох тренувань на день. У цей період заплановано зіграти 6 товариських поєдинків, один з яких уже відбувся. Суперниками «Минаю» будуть «Арберіа» (Ліпьян, Косово), «Рад» (Белград, Сербія), «Рух» (Брест, Білорусь), «Дріта» (Г’їлані, Косово), «Македонія ГП» (Скоп’є, Північна Македонія) та «Верес» (Рівне, Україна).

Відзначимо, що напередодні вильоту до Туреччини склад «Минаю» поповнили троє новачків. Закарпатський клуб підсилився колишнім гравцем першолігової команди «Гірник-Спорт» Олександром Петрусенком. 22-річний футболіст за позицією – опорний півзахисник, але за потреби може зіграти і як захисник чи центральний півзахисник.

Також до нашої команди приєднався 25-річний центральний захисник Олексій Ковтун, останнім клубом якого був брестський «Рух».

Окрім цього, «Минай» підсилив атакувальну ланку. Новим гравцем закарпатського ФК став нігерієць Угечукву Огбонная. 24-річний футболіст зростом 1,92 метра за позицією – центральний нападник.Йогоостаннім клубом був австрійський «Рід».

У Туреччині Василь Кобін працює з такими гравцями:

воротарі: Андрій Попович, Антон Каніболоцький, Ілля Таран;

захисники: Міслав Матіч, Тарас Саків, Шеммі Маємбе, Олексій Ковтун, Владислав Чушенко;

півзахисники: Ріпо Малепе, Андрій Ткачук, Олександр Петрусенко, Олександр Сніжко, Олексій Хахльов, Данило Книш, Василь Пиняшко, Денис Кожанов, Михайло Кополовець, Олексій Шпак;

нападники: Анатолій Нурієв, Антон Шиндер, Артем Мілевський, Рустам Ахмедзаде, Угечукву Огбонная.

Крім того, з командою тренуються декілька футболістів, що перебувають на перегляді.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне