https://rx.ua
30013
13:25 13.022021

У Берегові запрацював шаховий клуб

Спорт 1131

В Культурному центрі ім. Шарі Федак у місті Берегово запрацював шаховий клуб, організований громадською оргвнізацією «Про Культура Субкарпатіка». Бажаючих зіграти клуб чекає щочетверга.

Культурний центр є однією з перлин культурного життя Берегова, адже пропонує гостям чимало цікавинок. Зокрема, завдяки співпраці із Закарпатським обласним угорським драматичним театром, до чи після вистав тут можна випити гарячого чаю чи кави, обговорити театральні покази або просто познайомитися ближче з життям Шарі Федак.

Шаховий клуб у Культурному центрі стартував 11 лютого, відтак організатори чекають на бажаючих зіграти в шахи щочетверга. Організатори наголошують, долучитися до гри та спробувати свої сили можуть представники різного віку.

Під час відкриття гості грали в шахи у надзвичайно приємній атмосфері, яка, за сподіванням організаторів, буде присутня тут і надалі щочетверга.

Представники ГО «Про Культура Субкарпатіка» у подальшому планують організовувати в Культурному центрі ім. Шарі Федак й інші цікаві програми, зокрема, вечорами гри в карти.

(K. K./Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне