30157
14:22 22.022021

Ужгородські баскетболісти обіграли сильного суперника

Спорт 3510

У рамках 11-го туру Першої ліги України з баскетболу сезону 2020/21 зустрічалися БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» та «Самбір-Львівська Політехніка». Поєдинки відбулися 20–21 лютого в ужгородському спорткомплексі «Юність».

Самбірські баскетболісти завітали на Срібну Землю в статусі фаворита. Колектив Андрія Співака напередодні здобув 12 перемог (загалом команда провела 18 матчів) і розмістився на другій сходинці турнірної таблиці.Закарпатці, на відміну від суперника, похизуватися високими результатами не могли: у 18 іграх колектив Олександра Зубковського переміг тільки двічі, як наслідок – остання сходинка в групі №3.

Поєдинки, які відбулися минулого тижня в Ужгороді, дещо нагадували протистояння цих команд тримісячної давності, коли «Самбір-Львівська Політехніка» в першій грі розгромив закарпатців (90:70), а в другій – точилася напружена боротьба до завершальних хвилин (68:67).

Закарпатські баскетболісти добре пам’ятають ту прикру поразку в одне очко й на домашні матчі виходили з бажанням поквитатися за невдачі першого кола.

Узяти реванш у першій грі нашим хлопцям не вдалося. Самбірський БК відчутно переважав свого суперника й здобув переконливу перемогу з розривом у 30 очок – 48:78 (7:20, 16:16, 7:20, 18:22). Гра суботнього вечора в ужгородців зовсім не клеїлася: господарі показали низький відсоток реалізації кидків і припустилися багатьох помилок в обороні. Така сильна команда, як «Самбір-Львівська Політехніка», цими подарунками скористалася сповна.

Результативними кидками у складі «Ужгорода-УжНУ-ЗОДЮСШ» відзначилися Максим Андреянов (13 очок), Андрій Попадинець (9), Артем Пустовіт (8), Андрій Куртєв (6), Олександр Варга (4), Валентин-Крістіан Вішкольц (3), Владислав Плешаков (3), Олександр Кравчук (2).

Та наступного дня на майданчику був зовсім інший баскетбол. Якщо стартові хвилини дещо й нагадували першу зустріч цих команд (на екваторі першої чверті рахунок був 6:13), то далі гра вирівнялася й БК вели боротьбу на рівних. Після першої 10-хвилиники господарі лідирували 19:18, у другій – дещо збавили оберти і відпустили суперника на відстань двох очок (36:38).

Ключову роль у цьому матчі відіграла друга частина третьої чверті: поступаючись 41:47, наші баскетболісти виявили свої найкращі якості й здійснили яскравий ривок – 14:1. Таким чином перед останньою чвертю рахунок став 55:48.

Закарпатці були готові до завершального штурму гостей і зуміли втримати бажаний результат. Фінальна сирена зафіксувала перемогу ужгородського БК з рахунком 67:60.

Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробили Андрій Попадинець (24 очки), Олександр Варга (19), Артем Пустовіт (17), Максим Андреянов (4) та Олександр Зубковський (3).

Яскрава перемога над потужним суперником додасть упевненості нашим баскетболістам на завершальні матчі сезону 2020/21. 13–14 березня «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» на виїзді протистоятиме «Львову-Регно», а 20–21 березня ці команди зустрінуться в Ужгороді.