32168
13:09 12.072021

У Берегові завершив роботу спортивний табір для дітей

Спорт 1970

Дитячий спортивний табір, організований Благодійним фондом «Геніус» цього року вже вчетверте, 9 липня завершив свою роботу. Протягом тижня діти змагалися в різних видах спорту, відтак переможців нагородили медалями та грамотами. Відзнаки учасникам вручила директор Благодійного фонду «Геніус» Наталія Вараді.

Спортивна боротьба велася між командами, створеними відповідно до віку та статі гравців. Колективи оцінювались у кількох категоріях: киданні м’ячів у кошик, змаганнях на скакалках, веденні м’яча, метанні в ціль. Результати оголосили тренери і вихователі. Переможців нагородили грамотами та медалями, але відзнаки вручили й за активну участь.

Звісно, у розпалі перегонів не обійшлося без кількох подряпин та саден, але, на щастя, вони нікого не відлякали від участі, а лише підсилили змагальний дух.

Згідно з одностайною думкою дітей, табір залишив у них тільки хороші спогади, хлопці та дівчата щодня отримували багато різних вражень. Як організатори, так і учасники раді, що після майже півторарічної перерви знову з’явилася можливість провести табір з цілодобовим перебуванням, що стало чудовим дозвіллям для всіх.

Команди хлопців та дівчат, розділені за віком, боролися пліч-о-пліч за гарні результати, і до кінця табору всі вони стали добрими друзями. Сподіваємося, діти й після табору будуть підтримувати дружні стосунки та зміцнювати їх у спортивному дусі.

K. K./Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне