32231
12:57 18.072021

На Ужгородщині завершив роботу дитячий спортивний табір

Спорт 2200

17 липня завершив роботу дитячий спортивний табір, вперше організований на Ужгородщині благодійним фондом «Геніус», який працював на базі Великодоброньського центру професійної підготовки Центру професійної підготовки ім. Егана Еде Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

Участь у таборі взяли 29 дітей, з ними займалися троє кваліфікованих педагогів, яким допомагали троє студентів інституту. Заняття з футболу, ведення м’яча, волейболу, настільного тенісу, карате, бадмінтону, гри в шахи, шашки тощо проводили у трьох групах. Відтак, діти мали можливість розвиватися як індивідуально, так і в командній грі. Учасники табору також займалися у тренажерному залі центру під наглядом керівника табору Яноша Балога.

Окрім групових занять, діти також брали участь в іграх та вікторинах. На церемонії закриття учасники цих змагань отримали пам’ятні грамоти та медалі.

Прикрасила заняття в таборі екскурсія на Великодоброньське рибне господарство.

Як повідомила під час церемонії закриття табору директор БФ «Геніус» Наталія Вараді, організація має на меті виявляти та підтримувати талановитих дітей. «Вважаю, що позаду – корисний тиждень, де діти мали змістовне дозвілля та чудово провели спільно час після тривалого карантину. Плануємо організувати табів у Великій Доброні і наступного року», – повідомила Наталія Вараді.

«Діти заслуговують на похвалу за показані протягом тижня результати. Всі працювали із завзяттям, не скаржилися на ранковий підйом та ранкові пробіжки», – резюмував директор Великодоброньського центру професійної підготовки Янош Балог.

lexi/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне