33109
10:22 7.102021

Турнір з мініфутболу Берегівської територіальної громади планують зробити традиційним

Спорт 1887

У с. Бадалово відбувся перший Турнір з мініфутболу Берегівської територіальної громади. Його провела Молодіжна організація Товариства угорської культури Закарпаття.

«Один із найбільших викликів ХІХ століття – повернути молодь з віртуального простору в реальність, тому такі спортивні події мають велике значення», – наголосив голова організації Іштван Добша.

За його словами, керівництво Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС і в подальшому робитиме все залежне від неї, щоб підтримати подібні ініціативи місцевих осередків. «Чому б не зробити цей турнір традиційним, наприклад?» – зауважив Іштван Добша під час відкриття змагань і побажав усім присутнім гарного настрою та успішних виступів.

Староста Бадалова Імре Салай висловив сподівання, що незабаром кожне село знову матиме футбольну команду, як це було в старі добрі часи. Він також наголосив на важливості подібних заходів, що мають і виховний аспект.

Під час турніру змагалися 14 команд. За результатами ігор перемогу здобули представники Вилока, друге місце посіли футболісти Бадалова, третє – Берегова.

Організатори висловлюють вдячність усім учасникам турніру, а також тим, хто долучився до проведення змагань, зокрема місцевому активісту Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС Пейтеру Данкаї.

(SD/Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне