34243
12:34 21.012022

ФК «Ужгород» розпочав підготовку до другої частини сезону 2021/22

Спорт 1480

20 січня ужгородська команда вийшла з відпустки і розпочала зимовий тренувальний збір.

Підопічні Богдана Блавацького у процесі підготовки до весняної частини Першої ліги України провели тренування на футбольному полі стадіону «Авангард».

За словами наставника команди, ужгородці наразі готуватимуться вдома, наприкінці січня заплановані й спаринг-матчі – проти «Миная» та «Мункача».

Також Богдан Блавацький розповів і про кадрові зміни в команді. «Крім тих 10-ти гравців, з якими ми попрощалися наприкінці року, команду покинув і Сергій Машталір, якого запросила київська «Оболонь». Він вважає, що це крок вперед. Він робив вже такі спроби, але не виходило, і він повертався назад. Ми, звичайно, бажаємо йому успіху. Також «Ужгород» може покинути Михайло Готра. Чекаємо, яке рішення прийме угорська «Кішварда». Якщо він підпише контракт, то однозначно ми будемо когось шукати. Якщо не підпише – повернеться в нашу команду», – зазначив головний тренер.

«Ми нікого не виганяємо, гравці шукають для себе кращі варіанти продовження кар’єри. Ми готові були залишити місцевих футболістів, але їх не влаштовувала роль в команді, можливо, хотіли більше ігрового часу. Під час першого етапу підготовки ми не будемо поспішати. Нам дуже потрібні гравці групи атаки, оборона у нас більш-менш збалансована, якщо нам знову в оренду віддадуть Владислава Чушенка й Олександра Савошка», – цитує наставника офіційний сайт ФК «Ужгород».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне