34393
14:43 7.022022

У рідних стінах «Карпати-ШВСМ» (Ужгород) приймали одну з найсильніших команд країни

Спорт 6624

У суботу, 5 лютого, відбулися матчі 16-го туру української Суперліги з гандболу серед чоловічих команд сезону 2021/22.

У гості до ужгородської команди завітав «Донбас» (Донецька обл.), який іде на другому місці в турнірній таблиці. Якщо закарпатці у попередніх 12 поєдинках вибороли 3 перемоги, то суперник – 10. А попередній матч між «Карпатами-ШВСМ» та «Донбасом» завершився переконливою звитягою останніх із рахунком 45:26. Тож не дивно, що абсолютним фаворитом суботнього протистояння були гості.

Колектив Івана Фучеджи відкладати справу в довгий ящик не став і одразу ж захопив ініціативу. За підсумками перших 15 хв. «Донбас» випереджав «Карпати-ШВСМ» на два точні кидки (7:9), а на перерву гості пішли, будучи попереду, – 13:21.

У другому таймі карпатівці додали гостроти в нападі й зуміли закинути 16 м’ячів, натомість пропустили 18 у відповідь. Отож із загальним рахунком 29:39 перемогу здобув «Донбас».

Точними кидками у складі «Карпат-ШВСМ» відзначилися Ярослав Котюк (11 м’ячів), Павло Савицький (6), Ярослав Феєр (4), Станіслав Кириленко (3), Артем Іванов (2), Нікіта Семидоцький (2) і Костянтин Красюн (1).

Зазначимо, що в паралельних матчах 16-го туру «Мотор» на виїзді обіграв «Одесу» (42:23), «ЦСКА-ШВСМ» у гостях здолав «СКА-Львів» (42:23), а «Академія гандболу» в рідних стінах зазнала мінімальної поразки від «Мотора-Політехніки» (22:23).

Вже 12-го лютого закарпатські гандболісти зіграють свій наступний поєдинок. На виїзді колектив Віталія Уманця протистоятиме третій команді чемпіонату – «Одесі» (це буде перенесена гра 12-го туру).